Curs valutar 25.02.2017, curs BNR 25 Februarie 2017, curs valutar BNR

Curs valutar 25.02.2017, curs valutar BNR de azi, curs BNR 25 Februarie 2017, cursul de schimb valutar, curs valutar online

 

Evolutie curs franc elvetian

Francul elvețian s-a apreciat, joi, cu aproape 30% în raport cu moneda euro, după ce Banca Națională a Elveției (BNS) a abandonat pragul de 1,20 franci pentru un euro, pe care l-a practicat în ultimii trei ani, transmite Reuters.
 

Curs valutar BNR 24.02.2017

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.5169-0.0021
Dolarul americanUSD4.2669-0.0187
Lira sterlinaGBP5.35490.012
Franc elvetianCHF4.241-0.0024
Gramul de aurXAU172.35561.7963
DSTXDR5.7761-0.0116
Dolarul australianAUD3.2868-0.0068
Leva bulgareascaBGN2.3095-0.001
Dolarul canadianCAD3.258-0.0005
Coroana cehaCZK0.1671-0.0002
Coroana danezaDKK0.6076-0.0003
Lira egipteanaEGP0.2675-0.0017
Forintul maghiar x 100HUF1.4638-0.0039
Yenul japonez x 100JPY3.79830.0123
Leul moldovenescMDL0.2135-0.0017
Coroana norvegianaNOK0.512-0.0006
Zlotul polonezPLN1.04840.0004
Rubla ruseascaRUB0.0737-0.0002
Coroana suedezaSEK0.4751-0.0015
Lira turceascaTRY1.1937-0.0042
Randul sud-african ZAR0.33-0.0004
Realul brazilianBRL1.3936-0.0051
Renminbiul chinezescCNY0.6209-0.0022
Rupia indianaINR0.06410
Wonul sud-corean x 100KRW0.37740.0008
Peso-ul mexicanMXN0.21670.0017
Dolarul neo-zeelandezNZD3.08330.0004
Dinarul sarbescRSD0.03640
Hryvna ucraineanaUAH0.1581-0.0006
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.1617-0.0052

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
24.02.20174.5169
23.02.20174.5190
22.02.20174.5217

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
24.02.20174.2669
23.02.20174.2856
22.02.20174.3066

Convertor valutar