Curs valutar 23.09.2017, curs BNR 23 Septembrie 2017, curs valutar BNR

Curs valutar 23.09.2017, curs valutar BNR de azi, curs BNR 23 Septembrie 2017, cursul de schimb valutar, curs valutar online

 

Evolutie curs franc elvetian

Francul elvețian s-a apreciat, joi, cu aproape 30% în raport cu moneda euro, după ce Banca Națională a Elveției (BNS) a abandonat pragul de 1,20 franci pentru un euro, pe care l-a practicat în ultimii trei ani, transmite Reuters.
 

Curs valutar BNR 22.09.2017

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.595-0.0037
Dolarul americanUSD3.8316-0.0277
Lira sterlinaGBP5.1944-0.0151
Franc elvetianCHF3.9559-0.0126
Gramul de aurXAU159.7366-1.1681
DSTXDR5.454-0.0244
Dolarul australianAUD3.0533-0.0159
Leva bulgareascaBGN2.3494-0.0019
Dolarul canadianCAD3.122-0.0039
Coroana cehaCZK0.17640.0002
Coroana danezaDKK0.6175-0.0006
Lira egipteanaEGP0.217-0.0018
Forintul maghiar x 100HUF1.48340.0004
Yenul japonez x 100JPY3.4225-0.0104
Leul moldovenescMDL0.21880.0016
Coroana norvegianaNOK0.4927-0.0011
Zlotul polonezPLN1.07530.0024
Rubla ruseascaRUB0.06660.0001
Coroana suedezaSEK0.4821-0.0006
Lira turceascaTRY1.0983-0.0004
Randul sud-african ZAR0.29060.0013
Realul brazilianBRL1.2211-0.011
Renminbiul chinezescCNY0.5813-0.0042
Rupia indianaINR0.0592-0.0004
Wonul sud-corean x 100KRW0.3384-0.0021
Peso-ul mexicanMXN0.2153-0.0013
Dolarul neo-zeelandezNZD2.8065-0.0183
Dinarul sarbescRSD0.0385-0.0001
Hryvna ucraineanaUAH0.1462-0.0009
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.0432-0.0075

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
22.09.20174.5950
21.09.20174.5987
20.09.20174.5989

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
22.09.20173.8316
21.09.20173.8593
20.09.20173.8275

Convertor valutar