Curs valutar 21.09.2018, curs BNR 21 Septembrie 2018, curs valutar BNR

Curs valutar 21.09.2018, curs valutar BNR de azi, curs BNR 21 Septembrie 2018, cursul de schimb valutar, curs valutar online

 

Evolutie curs franc elvetian

Francul elvețian s-a apreciat, joi, cu aproape 30% în raport cu moneda euro, după ce Banca Națională a Elveției (BNS) a abandonat pragul de 1,20 franci pentru un euro, pe care l-a practicat în ultimii trei ani, transmite Reuters.
 

Curs valutar BNR 21.09.2018

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.65590.004
Dolarul americanUSD3.9517-0.0226
Lira sterlinaGBP5.2123-0.0382
Franc elvetianCHF4.13510.0218
Gramul de aurXAU153.4508-0.2773
DSTXDR5.555-0.0214
Dolarul australianAUD2.8801-0.009
Leva bulgareascaBGN2.38060.0021
Dolarul canadianCAD3.0614-0.018
Coroana cehaCZK0.18220.0002
Coroana danezaDKK0.62420.0005
Lira egipteanaEGP0.2206-0.0012
Forintul maghiar x 100HUF1.43860.0004
Yenul japonez x 100JPY3.505-0.0353
Leul moldovenescMDL0.2364-0.0006
Coroana norvegianaNOK0.48520.0003
Zlotul polonezPLN1.08510.0015
Rubla ruseascaRUB0.0595-0.0004
Coroana suedezaSEK0.44960
Lira turceascaTRY0.6306-0.0069
Randul sud-african ZAR0.27730.0026
Realul brazilianBRL0.96920.0073
Renminbiul chinezescCNY0.5774-0.0023
Rupia indianaINR0.0547-0.0003
Wonul sud-corean x 100KRW0.35410
Peso-ul mexicanMXN0.2093-0.0028
Dolarul neo-zeelandezNZD2.6455-0.0022
Dinarul sarbescRSD0.03940.0001
Hryvna ucraineanaUAH0.1409-0.0008
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.0759-0.0062

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
21.09.20184.6559
20.09.20184.6519
19.09.20184.6524

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
21.09.20183.9517
20.09.20183.9743
19.09.20183.9764

Convertor valutar