Curs valutar 27.07.2016, curs BNR 27 Iulie 2016, curs valutar BNR

Curs valutar 27.07.2016, curs valutar BNR de azi, curs BNR 27 Iulie 2016, cursul de schimb valutar, curs valutar online

 

Evolutie curs franc elvetian

Francul elvețian s-a apreciat, joi, cu aproape 30% în raport cu moneda euro, după ce Banca Națională a Elveției (BNS) a abandonat pragul de 1,20 franci pentru un euro, pe care l-a practicat în ultimii trei ani, transmite Reuters.
 

Curs valutar BNR 27.07.2016

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.46870.0054
Dolarul americanUSD4.06340.0117
Lira sterlinaGBP5.32150.0065
Franc elvetianCHF4.089-0.0263
Gramul de aurXAU172.53640.2178
DSTXDR5.6290.0068
Dolarul australianAUD3.0398-0.0109
Leva bulgareascaBGN2.28480.0027
Dolarul canadianCAD3.08090.0133
Coroana cehaCZK0.16530.0001
Coroana danezaDKK0.60070.0007
Lira egipteanaEGP0.46280.0065
Forintul maghiar x 100HUF1.4243-0.0013
Yenul japonez x 100JPY3.8528-0.0342
Leul moldovenescMDL0.205-0.0001
Coroana norvegianaNOK0.47320.001
Zlotul polonezPLN1.02150.0001
Rubla ruseascaRUB0.06150
Coroana suedezaSEK0.4686-0.0007
Lira turceascaTRY1.33670.0004
Randul sud-african ZAR0.28450.0025
Realul brazilianBRL1.23960.0066
Renminbiul chinezescCNY0.60920.0021
Rupia indianaINR0.06050.0003
Wonul sud-corean x 100KRW0.35780.0011
Peso-ul mexicanMXN0.21630.0003
Dolarul neo-zeelandezNZD2.8613-0.0054
Dinarul sarbescRSD0.03620
Hryvna ucraineanaUAH0.16380.0002
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.10630.0032

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
27.07.20164.4687
26.07.20164.4633
25.07.20164.4444

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
27.07.20164.0634
26.07.20164.0517
25.07.20164.0459

Convertor valutar