Curs valutar 11.12.2016, curs BNR 11 Decembrie 2016, curs valutar BNR

Curs valutar 11.12.2016, curs valutar BNR de azi, curs BNR 11 Decembrie 2016, cursul de schimb valutar, curs valutar online

 

Evolutie curs franc elvetian

Francul elvețian s-a apreciat, joi, cu aproape 30% în raport cu moneda euro, după ce Banca Națională a Elveției (BNS) a abandonat pragul de 1,20 franci pentru un euro, pe care l-a practicat în ultimii trei ani, transmite Reuters.
 

Curs valutar BNR 04.12.2016

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.5125-0.0037
Dolarul americanUSD4.2393-0.0223
Lira sterlinaGBP5.34750.0365
Franc elvetianCHF4.1887-0.0103
Gramul de aurXAU159.721-3.0378
DSTXDR5.7432-0.0214
Dolarul australianAUD3.1465-0.0343
Leva bulgareascaBGN2.3072-0.0019
Dolarul canadianCAD3.18670.0184
Coroana cehaCZK0.1668-0.0002
Coroana danezaDKK0.6065-0.0005
Lira egipteanaEGP0.23780.0001
Forintul maghiar x 100HUF1.4356-0.0159
Yenul japonez x 100JPY3.7224-0.064
Leul moldovenescMDL0.2096-0.0004
Coroana norvegianaNOK0.50260.0049
Zlotul polonezPLN1.0045-0.016
Rubla ruseascaRUB0.0660.0005
Coroana suedezaSEK0.4599-0.0025
Lira turceascaTRY1.2003-0.0455
Randul sud-african ZAR0.3-0.0057
Realul brazilianBRL1.1854-0.0675
Renminbiul chinezescCNY0.6154-0.0024
Rupia indianaINR0.06210
Wonul sud-corean x 100KRW0.3614-0.0022
Peso-ul mexicanMXN0.2034-0.0028
Dolarul neo-zeelandezNZD3.0056-0.0176
Dinarul sarbescRSD0.0366-0.0001
Hryvna ucraineanaUAH0.163-0.0035
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.1541-0.0062

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
02.12.20164.5125
29.11.20164.5162
28.11.20164.5124

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
02.12.20164.2393
29.11.20164.2616
28.11.20164.2432

Convertor valutar