Curs valutar 24.01.2018, curs BNR 24 Ianuarie 2018, curs valutar BNR

Curs valutar 24.01.2018, curs valutar BNR de azi, curs BNR 24 Ianuarie 2018, cursul de schimb valutar, curs valutar online

 

Evolutie curs franc elvetian

Francul elvețian s-a apreciat, joi, cu aproape 30% în raport cu moneda euro, după ce Banca Națională a Elveției (BNS) a abandonat pragul de 1,20 franci pentru un euro, pe care l-a practicat în ultimii trei ani, transmite Reuters.
 

Curs valutar BNR 23.01.2018

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.66790.0023
Dolarul americanUSD3.81160.0057
Lira sterlinaGBP5.31860.027
Franc elvetianCHF3.9611-0.001
Gramul de aurXAU163.76110.6019
DSTXDR5.4980.0081
Dolarul australianAUD3.0369-0.0133
Leva bulgareascaBGN2.38670.0012
Dolarul canadianCAD3.05590.0034
Coroana cehaCZK0.18370
Coroana danezaDKK0.62710.0004
Lira egipteanaEGP0.21520.0006
Forintul maghiar x 100HUF1.5063-0.0015
Yenul japonez x 100JPY3.44510.0072
Leul moldovenescMDL0.22610.0007
Coroana norvegianaNOK0.4839-0.001
Zlotul polonezPLN1.11910.0004
Rubla ruseascaRUB0.06740.0001
Coroana suedezaSEK0.4741-0.0002
Lira turceascaTRY1.00490.0057
Randul sud-african ZAR0.3145-0.0017
Realul brazilianBRL1.1904-0.0003
Renminbiul chinezescCNY0.59510.0007
Rupia indianaINR0.05970.0001
Wonul sud-corean x 100KRW0.3549-0.0011
Peso-ul mexicanMXN0.2032-0.0017
Dolarul neo-zeelandezNZD2.79140.0105
Dinarul sarbescRSD0.03940.0001
Hryvna ucraineanaUAH0.13230.0006
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.03770.0016

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
23.01.20184.6679
22.01.20184.6656
19.01.20184.6614

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
23.01.20183.8116
22.01.20183.8059
19.01.20183.7984

Convertor valutar