Curs valutar 24.02.2018, curs BNR 24 Februarie 2018, curs valutar BNR

Curs valutar 24.02.2018, curs valutar BNR de azi, curs BNR 24 Februarie 2018, cursul de schimb valutar, curs valutar online

 

Evolutie curs franc elvetian

Francul elvețian s-a apreciat, joi, cu aproape 30% în raport cu moneda euro, după ce Banca Națională a Elveției (BNS) a abandonat pragul de 1,20 franci pentru un euro, pe care l-a practicat în ultimii trei ani, transmite Reuters.
 

Curs valutar BNR 23.02.2018

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.65520.0013
Dolarul americanUSD3.7813-0.0054
Lira sterlinaGBP5.28370.023
Franc elvetianCHF4.04730.0096
Gramul de aurXAU161.61840.4821
DSTXDR5.48530.0021
Dolarul australianAUD2.9567-0.0045
Leva bulgareascaBGN2.38020.0007
Dolarul canadianCAD2.9752-0.0112
Coroana cehaCZK0.18390.0001
Coroana danezaDKK0.62510.0002
Lira egipteanaEGP0.2138-0.0005
Forintul maghiar x 100HUF1.4879-0.0024
Yenul japonez x 100JPY3.53850.01
Leul moldovenescMDL0.22730.0004
Coroana norvegianaNOK0.48040.0005
Zlotul polonezPLN1.11610.0024
Rubla ruseascaRUB0.06710.0004
Coroana suedezaSEK0.4637-0.0019
Lira turceascaTRY0.9990.004
Randul sud-african ZAR0.32610.0024
Realul brazilianBRL1.16340.0051
Renminbiul chinezescCNY0.59690.0017
Rupia indianaINR0.05840.0001
Wonul sud-corean x 100KRW0.35090.0009
Peso-ul mexicanMXN0.20330.0016
Dolarul neo-zeelandezNZD2.7585-0.0182
Dinarul sarbescRSD0.03950
Hryvna ucraineanaUAH0.14020.0003
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.0295-0.0014

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
23.02.20184.6552
22.02.20184.6539
21.02.20184.6606

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
23.02.20183.7813
22.02.20183.7867
21.02.20183.7828

Convertor valutar