Curs valutar 24.01.2017, curs BNR 24 Ianuarie 2017, curs valutar BNR

Curs valutar 24.01.2017, curs valutar BNR de azi, curs BNR 24 Ianuarie 2017, cursul de schimb valutar, curs valutar online

 

Evolutie curs franc elvetian

Francul elvețian s-a apreciat, joi, cu aproape 30% în raport cu moneda euro, după ce Banca Națională a Elveției (BNS) a abandonat pragul de 1,20 franci pentru un euro, pe care l-a practicat în ultimii trei ani, transmite Reuters.
 

Curs valutar BNR 24.01.2017

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.49730.0018
Dolarul americanUSD4.188-0.0399
Lira sterlinaGBP5.22150.0256
Franc elvetianCHF4.19470.0029
Gramul de aurXAU163.42310.3371
DSTXDR5.6881-0.0217
Dolarul australianAUD3.1658-0.0134
Leva bulgareascaBGN2.29950.001
Dolarul canadianCAD3.1545-0.0093
Coroana cehaCZK0.16640.0001
Coroana danezaDKK0.60470.0001
Lira egipteanaEGP0.2240.0003
Forintul maghiar x 100HUF1.4525-0.004
Yenul japonez x 100JPY3.69010.0217
Leul moldovenescMDL0.20970.0004
Coroana norvegianaNOK0.4994-0.0007
Zlotul polonezPLN1.0282-0.0011
Rubla ruseascaRUB0.0705-0.0002
Coroana suedezaSEK0.47340.0003
Lira turceascaTRY1.11080.0049
Randul sud-african ZAR0.3102-0.0011
Realul brazilianBRL1.3216-0.0011
Renminbiul chinezescCNY0.611-0.0037
Rupia indianaINR0.0615-0.0005
Wonul sud-corean x 100KRW0.3585-0.0008
Peso-ul mexicanMXN0.1960.0033
Dolarul neo-zeelandezNZD3.0107-0.0083
Dinarul sarbescRSD0.03630.0001
Hryvna ucraineanaUAH0.1533-0.0008
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.1402-0.0109

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
23.01.20174.4973
20.01.20174.4955
19.01.20174.4927

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
23.01.20174.1880
20.01.20174.2279
19.01.20174.2161

Convertor valutar