Curs valutar 23.03.2017, curs BNR 23 Martie 2017, curs valutar BNR

Curs valutar 23.03.2017, curs valutar BNR de azi, curs BNR 23 Martie 2017, cursul de schimb valutar, curs valutar online

 

Evolutie curs franc elvetian

Francul elvețian s-a apreciat, joi, cu aproape 30% în raport cu moneda euro, după ce Banca Națională a Elveției (BNS) a abandonat pragul de 1,20 franci pentru un euro, pe care l-a practicat în ultimii trei ani, transmite Reuters.
 

Curs valutar BNR 22.03.2017

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.5631-0.000299999999999
Dolarul americanUSD4.22860.0032
Lira sterlinaGBP5.26890.0024
Franc elvetianCHF4.25680.0147
Gramul de aurXAU169.35641.9329
DSTXDR5.75760.0081
Dolarul australianAUD3.2384-0.0302
Leva bulgareascaBGN2.3331-0.0001
Dolarul canadianCAD3.1558-0.0161
Coroana cehaCZK0.16890
Coroana danezaDKK0.6136-0.0002
Lira egipteanaEGP0.2324-0.0004
Forintul maghiar x 100HUF1.4785-0.0013
Yenul japonez x 100JPY3.8010.0456
Leul moldovenescMDL0.2148-0.0008
Coroana norvegianaNOK0.4969-0.0036
Zlotul polonezPLN1.0657-0.0047
Rubla ruseascaRUB0.0729-0.001
Coroana suedezaSEK0.4792-0.0016
Lira turceascaTRY1.1655-0.0075
Randul sud-african ZAR0.335-0.0012
Realul brazilianBRL1.3704-0.005
Renminbiul chinezescCNY0.6140.0007
Rupia indianaINR0.0646-0.0001
Wonul sud-corean x 100KRW0.3765-0.0017
Peso-ul mexicanMXN0.2202-0.0028
Dolarul neo-zeelandezNZD2.9702-0.0127
Dinarul sarbescRSD0.03680
Hryvna ucraineanaUAH0.15660
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.15130.0009

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
22.03.20174.5631
21.03.20174.5634
20.03.20174.5627

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
22.03.20174.2286
21.03.20174.2254
20.03.20174.2418

Convertor valutar