Curs valutar 28.08.2016, curs BNR 28 August 2016, curs valutar BNR

Curs valutar 28.08.2016, curs valutar BNR de azi, curs BNR 28 August 2016, cursul de schimb valutar, curs valutar online

 

Evolutie curs franc elvetian

Francul elvețian s-a apreciat, joi, cu aproape 30% în raport cu moneda euro, după ce Banca Națională a Elveției (BNS) a abandonat pragul de 1,20 franci pentru un euro, pe care l-a practicat în ultimii trei ani, transmite Reuters.
 

Curs valutar BNR 26.08.2016

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.45680.0019
Dolarul americanUSD3.94580.0008
Lira sterlinaGBP5.2093-0.0072
Franc elvetianCHF4.0849-0.0061
Gramul de aurXAU168.23110.1212
DSTXDR5.54320.000699999999999
Dolarul australianAUD3.01320.0049
Leva bulgareascaBGN2.27880.0011
Dolarul canadianCAD3.06030.0043
Coroana cehaCZK0.16490
Coroana danezaDKK0.59850
Lira egipteanaEGP0.44440.0001
Forintul maghiar x 100HUF1.44080.0035
Yenul japonez x 100JPY3.9291-0.0002
Leul moldovenescMDL0.1996-0.0002
Coroana norvegianaNOK0.4805-0.0009
Zlotul polonezPLN1.0303-0.0033
Rubla ruseascaRUB0.06090.0001
Coroana suedezaSEK0.46970.0003
Lira turceascaTRY1.34360.0021
Randul sud-african ZAR0.2793-0.0018
Realul brazilianBRL1.2205-0.0022
Renminbiul chinezescCNY0.5916-0.0012
Rupia indianaINR0.05890
Wonul sud-corean x 100KRW0.35390.0003
Peso-ul mexicanMXN0.21460.0008
Dolarul neo-zeelandezNZD2.88840.0017
Dinarul sarbescRSD0.03610
Hryvna ucraineanaUAH0.15510
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.07430.0003

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
26.08.20164.4568
25.08.20164.4549
24.08.20164.4606

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
26.08.20163.9458
25.08.20163.9450
24.08.20163.9541

Convertor valutar