Curs valutar 19.01.2017, curs BNR 19 Ianuarie 2017, curs valutar BNR

Curs valutar 19.01.2017, curs valutar BNR de azi, curs BNR 19 Ianuarie 2017, cursul de schimb valutar, curs valutar online

 

Evolutie curs franc elvetian

Francul elvețian s-a apreciat, joi, cu aproape 30% în raport cu moneda euro, după ce Banca Națională a Elveției (BNS) a abandonat pragul de 1,20 franci pentru un euro, pe care l-a practicat în ultimii trei ani, transmite Reuters.
 

Curs valutar BNR 18.01.2017

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.498-0.0068
Dolarul americanUSD4.2098-0.0127
Lira sterlinaGBP5.18020.0515
Franc elvetianCHF4.1982-0.0058
Gramul de aurXAU164.0436-1.091
DSTXDR5.705-0.0079
Dolarul australianAUD3.1789-0.0037
Leva bulgareascaBGN2.2998-0.0034
Dolarul canadianCAD3.2177-0.0162
Coroana cehaCZK0.1665-0.0002
Coroana danezaDKK0.6049-0.0008
Lira egipteanaEGP0.223-0.0016
Forintul maghiar x 100HUF1.4598-0.0038
Yenul japonez x 100JPY3.7123-0.0192
Leul moldovenescMDL0.2084-0.0023
Coroana norvegianaNOK0.4976-0.0011
Zlotul polonezPLN1.0276-0.0034
Rubla ruseascaRUB0.0711-0.0001
Coroana suedezaSEK0.4721-0.0021
Lira turceascaTRY1.11220.0006
Randul sud-african ZAR0.3098-0.0027
Realul brazilianBRL1.31090.0084
Renminbiul chinezescCNY0.61560
Rupia indianaINR0.0619-0.0002
Wonul sud-corean x 100KRW0.3598-0.0015
Peso-ul mexicanMXN0.1943-0.0018
Dolarul neo-zeelandezNZD3.03250.0021
Dinarul sarbescRSD0.0363-0.0001
Hryvna ucraineanaUAH0.15310.0001
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.1462-0.0034

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
18.01.20174.4980
17.01.20174.5048
16.01.20174.5064

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
18.01.20174.2098
17.01.20174.2225
16.01.20174.2559

Convertor valutar