Curs valutar 26.04.2017, curs BNR 26 Aprilie 2017, curs valutar BNR

Curs valutar 26.04.2017, curs valutar BNR de azi, curs BNR 26 Aprilie 2017, cursul de schimb valutar, curs valutar online

 

Evolutie curs franc elvetian

Francul elvețian s-a apreciat, joi, cu aproape 30% în raport cu moneda euro, după ce Banca Națională a Elveției (BNS) a abandonat pragul de 1,20 franci pentru un euro, pe care l-a practicat în ultimii trei ani, transmite Reuters.
 

Curs valutar BNR 26.04.2017

MonedaSimbolValoareDiferenta
EuroEUR4.53550.0105
Dolarul americanUSD4.1620.0064
Lira sterlinaGBP5.33780.0124
Franc elvetianCHF4.18420.0091
Gramul de aurXAU169.2055-0.5874
DSTXDR5.69650.0064
Dolarul australianAUD3.1203-0.0063
Leva bulgareascaBGN2.3190.0054
Dolarul canadianCAD3.06730.0036
Coroana cehaCZK0.16860.0001
Coroana danezaDKK0.60970.0014
Lira egipteanaEGP0.22990.0013
Forintul maghiar x 100HUF1.45430.0051
Yenul japonez x 100JPY3.7395-0.0243
Leul moldovenescMDL0.2156-0.0034
Coroana norvegianaNOK0.4860.001
Zlotul polonezPLN1.07290.0044
Rubla ruseascaRUB0.0737-0.0005
Coroana suedezaSEK0.47430.0029
Lira turceascaTRY1.15920.0003
Randul sud-african ZAR0.3167-0.0011
Realul brazilianBRL1.322-0.0063
Renminbiul chinezescCNY0.6040.0005
Rupia indianaINR0.0650.0003
Wonul sud-corean x 100KRW0.36880.0002
Peso-ul mexicanMXN0.2202-0.0008
Dolarul neo-zeelandezNZD2.8735-0.0152
Dinarul sarbescRSD0.03680.0001
Hryvna ucraineanaUAH0.15650.0005
Dirhamul Emiratelor ArabeAED1.13310.0017

Evolutie curs Euro

DataValoare Euro
26.04.20174.5355
25.04.20174.5250
24.04.20174.5340

Evolutie curs Dolar

DataValoare Dolar
26.04.20174.1620
25.04.20174.1556
24.04.20174.1702

Convertor valutar